YAZILAR

EVRENSEL BOLLUK PROGRAMI (1-6)

EVRENSEL-BOLLUK_book_lg

EVRENSEL BOLLUK PROĞRAMI
(Sistemin Orjinal Adı : UNIVERSAL ABUNDANCE ANGELIC LINK )

Evrensel Bolluk Proğramı ; 1 Güçlendirme ve 5 farklı seviyede bağlantıdan oluşan, toplam 6 uyumlamada tamamlanır. Her bir Uyumlama seviyesi arasında en az 5 gün boşluk bırakılarak bu süre içerisinde Uyumlanılan bağlantının çalışması her gün yapılarak bir üst seviye bağlantısına hazırlık yapılmış olur.

  • 1. Evrensel Bolluk Enerjisi Güçlendirmesi : Ruhsal enerji bizim titreşimlerimizi dönüştürüp yükseltir, enerjileri etkinleştirerek enerjisel tıkanıklıkları kaldırır. Bu Güçlendirme bolluk içinde yaşam sürmemiz için bize kanal açar.

  • 2. Evrensel Bolluk Temizleme Işını : Yaşamımıza gelecek olan bolluğu engelleyen tıkanıklıkları / sınırlamaları temizlemek için iyi çalışır.

  • 3. Evrensel Bolluk Şifa Işını : Başkaları ya da kendimiz ile ilgili sorunları iyileşmek için çalışır.

  • 4. Evrensel Bolluk Tezahür Işını : İstediğiniz ya da hayatın içine çekmeyi arzu ettikleriniz için çalışır.

  • 5. Evrensel Bolluk Bilgelik Işını : Bolluk hakkındaki anlayışınızı açmaya çalışır, bizim pozitif enerji ve düşüncelere sahip olmanızı sağlar. Ayrıca iş ile ilgili sezgi gücünü artırmak için çalışır, böylece doğru zamanda doğru ortamıda olma şansını yakalayabilirsiniz.

  • 6. Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı-Booster Seviye : Bolluk & Bereket Enerjileri ile Bolluk Meleği Enerjilerine bağlantı sağlar.


EVRENSEL BOLLUK ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ :

Bizler hep daha fazla para, daha fazla zenginlik, refah, sevgi v.b. çekmek için çalışıyoruz. Bunun için afirmasyonu, olumlu düşünmeyi, dua, hipnoz ve görselleştirmeyi deneriz. Hiç bir şey işe yaramaz ve biz neden yaramadığını anlayamayız. Bir şeylerin yanlış olduğunu hissederiz. Bir şeyler bizim refah ve para konusunda başarıya ulaşmamızı engelliyor gibi görünür. Bir şeyler bolluk ve refahı çekmemizi engelliyor gibi görünür.

Problem, bizim manevi ve metafiziksel bedenimizdeki titreşimlerin, öfke, muhtaçlık, kıskançlık, hak etmediğimiz düşüncesi, korku ve hayal kırıklığı ile bastırılmış olmasıdır. Bu negatif duygular bolluğu ve bol paranın kaynağını çekmek için ihtiyacımız olan pozitif enerji akışını engelleyebilir. Eğer bu negatif duygular enerji bedenimizdeyse, onlar orada değilmiş gibi dilekte bulunamayız.
Evrensel Bolluk Enerji Güçlendirmesi, sizin ruhsal enerji ve frekansınızdaki negatif duyguları ve oluşmuş tıkanıkları dönüştürür ve bunların olumlu etkisini güçlendirir.
Bu enerji güçlendirmesi bolluk içinde yaşayarak ilerleyebilmemizi sağlar.

EVRENSEL BOLLUK TEMİZLEME IŞINI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

Evrensel Bolluk Temizleme Işını ; bollukla ilgili herhangi bir tıkanıklık ya da sınırlamada basit ve eşsiz etkisi olan bir temizleme sistemidir.

Evrensel bolluk temizleme ışını bunu şu enerjileri çalıştırır:

1. İYİ HUYLU BOLLUK ENERJİSİ : Bu süreçte enerji alanındaki ve enerji bedeni hafızasındaki tüm tanımlanmış olan bolluk ile ilgili blokajlar temizlenir. Bolluk Enerjisi, iyi huylu bir enerji yaratabilmek için tanrı inancınızı güçlendirerek hızlı bir tezahür sağlayarak enerjiyi kullanmanızı sağlar.

2. BİLİNÇLİ BOLLUK ENERJİSİ: Sevgi, sağlık, canlılık, sizi onurlandıran ilişkiler, zenginlik, refah veya kendinizi kabul için arzuladığınız her şeyi oluşturmak ve berekete izin vermek için gerekli olan tüm blokajları temizler.
3. TEZAHÜRÜN YARATILIŞ ENERJİSİ : Netlik, odaklanma ve bilinçli seçimler yapabilmemize engel olan blokajları temizler.

EVRENSEL BOLLUK ŞİFA IŞINI

ÖNKOŞUL:EVRENSEL BOLLUK TEMİZLİK IŞINI

Evrensel Bolluk Şifa Işını ; eşsiz bir şifa formunda basit ve etkili bir şifa sistemidir. Bu şifa sistemi kendimizdeki ve başkalarındaki sorunları iyileştirmek için çok yararlıdır. Bu da hayatımızdaki umutsuzluğu kaldıracak ve inançlarımızda faydalı olacaktır.
Evrensel bolluk şifa ışını bunu şu enerjileri çalıştırır:

1. SONSUZ BOLLUK ENERJİSİ : Bizi neşe, bolluk ve refahı önleyen temel yanılgılardan korumada etkili olan eşsiz bir şifa formudur.
2.DNA BOLLUK ENERJİSİ: Sahip olduğumuz sağlıksız inançları ve bolluğu engelleyen inançları temizlemek için çalışan harika bir enerji formudur.
3. ÇEKİRDEK İNANÇ (SOUL CORE) BOLLUK ENERJİSİ: Bolluk enerjisine erişmemize engel olan herhangi bir zihinsel engeli kaldırarak, motivasyonumuzu arttırarak, bolluğa ulaşmamızı sağlayan güçlü bir şifa enerjisidir.

 

EVRENSEL BOLLUK TEZAHÜR IŞINI

ÖNKOŞUL : EVRENSEL BOLLUK ŞİFA IŞINI

Evrensel Bolluk Tezahür Işını, hayatınızın içinde olmasını, tezahür etmesini arzu ettiğiniz şeyler için çok iyi çalışan bir enerji şeklidir. Bu ışın tezahür ettirme gücünüzü ve ondan daha fazla fayda sağlamanızı keşfetmenizi sağlayacaktır.

Evrensel bolluk tezahür ışını bunu şu enerjileri çalıştırır.

1. TEZAHÜR : Geçekleştirmek istediğiniz arzu ve tutkularınız için çok iyi çalışır.
2. REFAH : Refah blokajlarını temizleme sürecini etkinleştirmek için Tanrı inancını yaratarak Refah gücünüzü aktive eder ve başarı tohumlarının temellerini atar.
3 . MİNNETTARLIK: Evrenin mucizelerine sizi açar.


EVRENSEL BOLLUK BİLGELİK IŞINI

ÖNKOŞUL:EVRENSEL BOLLUK TEZAHÜR IŞINI

Evrensel bolluk bilgelik ışını bereketi pozitif enerjilerle destekleyerek anlayışımızı-algımızı açmak için çalışır. Böylece iş hayatımızda ve etrafımızda gelişen tüm fırsatları fark edebiliriz.

Evrensel bereket bilgelik ışını aynı zamanda herhangi bir konuda bilmediğiniz yeni bir yanınızı zerafet ve kolaylıkla Tanrı/Yaratıcı’nın enerjisine hizalar.
Kendinizi daha hafif, neşeli ve durumdaki kolaylığı anlar bir şekilde hissedersiniz. İstediğiniz her konuda daha açık-net olursunuz. (Ne istediğiniz hakkında daha net olursunuz)
Bu ışın bilinçaltınızda çalışarak zihninizi baştan programlamak için çalışır.

 


EVRENSEL BOLLUK MASTER SEVİYE :

ÖNKOŞUL:EVRENSEL BOLLUK BİLGELİK IŞINI

KISA HİKAYESİ:

16 Haziran 2009 da başmelekler için Tanrı’ya dua ederken bu formu ve sembolü aldım. Evrensel bolluk sistemiyle melek enerjilerini birleştirip iyi bir sonuç aldığımda Evrensel bolluk sisteminden daha iyi bir sonuç alabilmek için bu formla nasıl çalışabileceğimi bulmaya çalışıyordum… bu harika bir sonuçtu.
HARI ANDRI WINARSO

Evrensel bolluk melek bağlantısı, bolluk meleği enerjileri ile bağlantı kurmada çok iyi çalışır. Melek bağlantısı evrensel bolluk sistemiyle harika bir kombinasyon oluşturur, özellikle evrensel bolluk temizlik ışını, evrensel bolluk şifa ışını ve evrensel bolluk tezahür ışını ile birleştirdiğinizde ..

Bu melek enerjileri bağlantısının, bolluk meleğinin enerjileri ile bizi bağlantıya sokan ve evrensel bolluk sisteminin enerji formunu arttıran bir sembolü vardır. Oldukça güçlü bir şekilde çalışır.

 ÖNEMLİ NOT : Tüm Melek Enerjileri çalışmalarında bağlantı, direk Melekler ile değil, o meleğin görevli olduğu, taşıdığı yüksek frekanslı enerjiler ile kurulur! 

 

 cropped-dengehrzn72x10.png

Eğitimini almak için UYUMLAMA MARKETİ’ne gidiniz.