YAZILAR

*REIKI GRANDMASTER (5-20)

_RGM_book_lg

*Horizon Reiki bünyesinde,Reiki GRANDMASTER Seviyeleri;
* 5. ve 6. Seviyeler tek seansta,
* 7. ve 8. Seviyeler tek seansta,
* 9.dan 20.e kadar her seviye için ayrı uyumlama olarak yapılmaktadır. Geniş kapsamlı DETAYLI BİLGİ içeren pdf dosyası için tıklayın!

* Uyumlamalar tamamen uzaktan yapılmakta olup, Sistemin Eğitim Kitapçığı e-mail adresinize postalanmaktadır.

* Soy Ağacını da içeren Reiki GRANDMASTER İnisiyasyon Sertifikanız, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmaktadır. Türkçe düzenlenen Sertifika, web sitemiz üzerinden QR Kodu ile tescillenmektedir.

* Her bir Grandmaster Uyumlamasının ardından, her seviye için 7 günlük GRANDMASTER ENERJİLERİ ŞİFA KÜRELERİ oluşturularak alıcıya gönderilir. Ki; Alıcının enerji bedeni, Grandmaster enerjilerine en hızlı şekilde adapte olsun!

rgm-sifa-kureleri

Uyumlama talebi için aşağıdaki formu gönderebileceğiniz gibi, direk horizonreiki@gmail.com veya hasanmakam@gmail.com e-mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

cropped-dengehrzn72x10.png

Reiki GRANDMASTER 5. & 6.(birlikte) İnisiyasyon ve Eğitimi : 200 TL.

Reiki GRANDMASTER 7. & 8.(birlikte) İnisiyasyon ve Eğitimi: 200 TL.

Reiki GRANDMASTER 9. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 10. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 11. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 12. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.

Reiki GRANDMASTER 13. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 14. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 15. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 16. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 17. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi :150 TL.
Reiki GRANDMASTER 18. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi : 150 TL.

Reiki GRANDMASTER 19. Seviye İnisiyasyon ve Eğitimi : 150 TL.
Reiki GRANDMASTER 20. (Son Seviye) İnisiyasyon ve Eğitimi : 150 TL.

 

Grandmaster Seviyeleri için her zaman uygun gördüğümüz yol; Severarina Da Silva’nın ilk kanallık ettiği  9-10-11-12. serisinin aynı soy ağacı üzerinden alınması, yine Roberta Rianad’ın ilk kanallık ettiği 13-14-15-16-17-18. serisinin de aynı soyağacını değiştirmeden devam edilmesi ve yine Dr. Catherine W Dunne’nin kanallık ettiği 19.- 20. serisinin de aynı soyağacını değiştirmeden devam edilmesi.


Bu nedenle, HorizonReiki Grandmaster Programları ilkeleri olarak;

5&6.seviye Uyumlamaları, Tüm Reiki Master&Teacherlara verilebilir.

7&8.seviye Uyumlamaları, Tüm Reiki 6.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

9.seviye Uyumlama, Tüm Reiki 8.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

10.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 9.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

11.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 10.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

12.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 11.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

13.seviye Uyumlama, Tüm Reiki 12.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

14.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 13.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

15.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 14.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

16.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 15.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

17.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 16.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

18.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 17.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

19.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 18.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

20.seviye Uyumlama, HorizonReiki bünyesinde hasan makam aracılığı ile uyumlanmış Reiki 19.Seviye Grandmasterlara verilebilir.

cropped-dengehrzn72x10.png

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup,

İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ, QR Kodu Uygulaması ile birlikte, Türkçe ve İngilizce hazırlanarak, yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır. Sitemizce Tescillenen Sertifikalar QR KODU Uygulaması ile on-line sorgulanabilmektedir.

Örnek Sertifikalar :

 

cropped-dengehrzn72x10.png

Eğitimini almak için UYUMLAMA MARKETİ’ne gidiniz.

ya da

GRANDMASTER UYUMLAMA ve Eğitim Talebi için Lütfen FORM’u gönderiniz.

UYUMLAMA TALEP FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

Almak istediğiniz Reiki GRANDMASTER SEVİYE/LER'ini işaretleyiniz.(Birden fazla seçenek için 'ctrl' tuşunu basılı tutarak işaretleyiniz)

Uyumlama/lar'ı yapmak için size uygun olabilecek günleri ve saat aralıklarını yazınız

Reiki SEVİYENİZ (gerekli)

Bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum

Mesajınız başarı ile gönderildi ! yazısını gördüğünüz anda oto-yanıt sistemi üzerinden mail adresinize karşılama mesajı iletilecektir. Gelen mailleri kaçırmamak için lütfen, ‘Gelen Kutusu’nda yoksa ‘Spam’ kutusunu kontrol ederek, tarafımızdan gönderilen maili ‘Spam değil’ olarak işaretleyiniz.

ya da FORM doldurmakta sorun yaşıyorsanız ;

uyumlama talebi gonder hrzn

cropped-dengehrzn72x10.png

 

 Not: Yukarıda belirlenen Ücretlere %18 KDV dahildir. Tüm ödemeleriniz belgelendirilmekte olup; Adınıza Fatura taleplerininizi lütfen önceden bize bildiriniz.

 

Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi, doğal şifa teknikleri tıbbi tanı ve tedavi için bir alternatif olarak değil, tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Her zaman güçlü bir şekilde şunu tavsiye ediyoruz: Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz.

© Copyright – Her Hakkı Saklıdır! Telif hakkı münhasıran horizonreiki.com’a aittir. Web Sitesinin tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamından koruma altındadır. Hiçbir öğe, kısmen ya da tamamen izin alınmaksızın (kaynak gösterilmeden) ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği yapılacaktır.