YAZILAR

*USUI REIKI MASTER-TEACHER

*Üçüncü Aşama Usui Reiki Eğitimi; Son basamak olan Shinpi-Den; gizem ve sır öğretisidir. Reiki Master olmak ve sistemi öğretmeye başlamak için bir adımdır. Bu seviyede Usta Sembolü öğretilir. Bu sembol ikinci aşama reiki eğitiminde öğretilen diğer 3 sembolün tamamlayıcısı niteliğindedir. Ve diğer 3 sembolü anlam ve enerjisel olarak kapsar. Bu aşamada geleneksel Usui Usta sembolü (dai-ko-mio)nun yanında Tibet usta sembolü ve Raku sembolü de – eğitmenin tercihine bağlı- öğretilebilir.


USUI REIKI 3. SEVİYE : Usui Reiki’nin son ve Öğretmenlik aşamasıdır. Bu aşamada öğrenci master sembolünü öğrenerek Reiki öğrenciliğini ileri boyuta taşıyıp öğrendiklerin öğretme, Reiki’ye hizmet etme aşamasına gelmiştir.


*** Bildiğiniz gibi Usui Reiki, Master Seviyesi ile tamamlanır. Bu nedenle en önemli seviye.. Usui Reiki 2. Seviye uygulamalarını aktif olarak yapıyorsanız ve Usui Reiki şifa sistemini tam kapasite kullanmaya ve diğerlerine en doğru şekilde öğretmeye hazır olduğunuza inanıyorsanız, elbette ki uyumlanabilirsiniz.

Ayrıca;

* Horizon Reiki bünyesinde, Usui Reiki MASTER Seviyesi; 3A(Master) ve 3B(Teacher) Seviyeleri ayrılarak değil, Usui Geleneğine bağlı kalınarak, Master Seviyesi (MASTER&TEACHER olarak) bir kerede verilmektedir.

* Uyumlamalar tamamen uzaktan yapılmakta olup, Sistemin Eğitim Kitapçığı ve A’dan Z’ye Reiki hakkında hemen her şeyi bulabileceğiniz e-booklar e-mail adresinize postalanmaktadır.

* Soy Ağacı‘nı da içeren Usui Reiki Master&Teacher İnisiyasyon Sertifika‘nız, Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmaktadır.

* Uyumlama Tamamlandığında, Uyumlama enerjilerinin dışında ayrıca, 7 günlük(7 doz) Şifa Enerjileri küresi oluşturularak, sizin enerji alanınıza gönderiliyor. Uyumlamadan bir gün sonrasından itibaren 7 gün boyunca her gün, uygun olduğunuz zaman dilimlerinde, aynen uyumlama seansına hazırlanır gibi, hazırlıklarınızı tamamladıktan sonra, ”verilecek olan niyeti‘  söyleyerek 20-25 dk. enerji akışına izin veriyorsunuz.. Böylece Master enerjilerine adaptasyon ve arınma çok daha etkin hale geliyor.

 
Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup,

İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır. Sitemizce Tescillenen Sertifikalar QR KODU Uygulaması ile on-line sorgulanabilmektedir.


Örnek Sertifikalar :

REIKIMASTERTEACHER_dp_en_QRREIKIMASTERTEACHER_en_

Eğitimini almak için UYUMLAMA MARKETİ’ne gidiniz.


UYUMLAMA ve Eğitim Talebi için Lütfen FORM’u gönderiniz.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

USUI REIKI MASTER&TEACHER Uyumlamanızı yapmak için size uygun olabilecek günleri ve saat aralıklarını yazınız

Reiki SEVİYENİZ (gerekli)

Bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum

Mesajınız başarı ile gönderildi ! yazısını gördüğünüz anda oto-yanıt sistemi üzerinden mail adresinize karşılama mesajı iletilecektir. Gelen mailleri kaçırmamak için lütfen, ‘Gelen Kutusu’nda yoksa ‘Spam’ kutusunu kontrol ederek, tarafımızdan gönderilen maili ‘Spam değil’ olarak işaretleyiniz.

ya da FORM doldurmakta sorun yaşıyorsanız ;

uyumlama talebi gonder hrzn

cropped-dengehrzn72x10.png

NOT: Yukarıdaki belirlenen ücretlere %18 KDV dahildir. Tüm ödemeleriniz belgelendirilmekte olup, adınıza fatura taleplerinizi lütfen önceden bize bildiriniz.

Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi, doğal şifa teknikleri tıbbi tanı ve tedavi için bir alternatif olarak değil, tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Her zaman güçlü bir şekilde şunu tavsiye ediyoruz: Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz.

© Copyright – Her Hakkı Saklıdır! Telif hakkı münhasıran horizonreiki.com’a aittir. Web Sitesinin tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamından koruma altındadır. Hiçbir öğe, kısmen ya da tamamen izin alınmaksızın (kaynak gösterilmeden) ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği yapılacaktır.